top of page

scena antygrawitacji

Otwarcie sceny Antygrawitacji_fot. Piotr Nykowski-110_male.jpg

o miejscu

Działamy prawie 2 lata,

zagraliśmy ponad 100 spektakli, które obejrzało niemal

8000 widzów - z tego co wiemy - w większości zadowolonych :)

 

Scena Antygrawitacji, to przestrzeń kultury i sztuki przy ul. Jodłowej 25 w Szczecinie stworzona przez Fundację Antygrawitacja.

Połączenie sali teatralnej z namiotem cyrkowym. Miejsce gdzie ze sceny snuje się barwna opowieść, pod sufitem fruwa nowy cyrk, a między tym wszystkim rodzą się nowe pomysły.

 

Fundacja Antygrawitacja i ludzie z nią związani, przez lata, przy okazji wielu artystycznych przedsięwzięć, wytworzyli dużo kulturalnego dobra. Postanowili stworzyć przestrzeń, gdzie te wytwory będą prezentowane. W maju 2022 roku otworzyliśmy Scenę Antygrawitacji, gdzie tworzona jest kultura, odbywają się projekty, warsztaty, a przede wszystkim prezentowana jest sztuka.

Cyklicznie organizujemy imprezę pn. "Variete- wieczór cyrkowo-kabaretowy", podczas której na naszej scenie występują wysokiej klasy artyści nowego cyrku. 

Zobaczycie u nas spektakle najlepszych szczecińskich teatrów dla dzieci i młodzieży. Wystawiamy zarówno spektakle, na które zapraszamy całe rodziny, jak i takie, na których gościmy grupy z przedszkoli i szkół.

gościmy spektakle

bottom of page